شماره پیراهن لیندلوف در منچستریونایتد لو رفت/ شیاطین سرخ با مدافع پرتغالی بنفیکا هم به توافق رسیدند آخرین خبرهای باشگاه منچستر یونایتد -


شماره پیراهن لیندلوف در منچستریونایتد لو رفت/ شیاطین سرخ با مدافع پرتغالی بنفیکا هم به توافق رسیدند

پست با عنوان «شماره پیراهن لیندلوف در منچستریونایتد لو رفت/ شیاطین سرخ با مدافع پرتغالی بنفیکا هم به توافق رسیدند» از وبلاگ «آخرین خبرهای باشگاه منچستر یونایتد» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

منچستریونایتد در حالی خرید مدافع سوئدی بنفیکا را قطعی کرده که برای به خدمت گرفتن مدافع راست این تیم پرتغالی هم به توافق رسیده است.


رسانه‌های پرتغالی امروز (سه‌شنبه) گزارش دادند که پیوستن ویکتور لیندِلوف به منچستریونایتد قطعی شده و مدافع سوئدی بنفیکا زمانی که پنجره نقل و انتقالات زمستانی در ماه ژانویه باز شود، وی به طور رسمی به هواداران و رسانه‌ها معرفی خواهد شد.


بر اساس همین گزارش‌ها، لیندلوف 22 ساله در ازای 45 میلیون یورو به منچستریونایتد می‌پیوندد و در این تیم پیراهن شماره «2» را به تن خواهد کرد. لیندلوف با این انتقال تبدیل به گرانقیمت‌ترین مدافع تاریخ باشگاه من‌یونایتد خواهد شد. این رکورد پیش از این در اختیار ریو فردیناند بود که در سال 2002 در ازای 29.1 میلیون پوند از لیدزیونایتد به جمع شیاطین سرخ پیوسته بود.


رسانه‌های پرتغالی همچنین خبر دادند بنفیکا برای فروش نلسون سِمِدو، مدافع راست خود با شیاطین سرخ به توافق رسیده، اما این بازیکن 23 ساله فصل را در این تیم به پایان خواهد برد و در تابستان راهی اولدترافورد خواهد شد. این مدافع پرتغالی که تا سال 2021 با بنفیکا قراراد دارد، بند فسخ قراردادش 45 میلیون یورویی است.


تسنیم


وبلاگ «شماره پیراهن لیندلوف در منچستریونایتد لو رفت/ شیاطین سرخ با مدافع پرتغالی بنفیکا هم به توافق رسیدند» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «آخرین خبرهای باشگاه منچستر یونایتد» ندارد.