پایان لیگ نونهالان استان مرکزی باشگاه فرهنگی ورزشی کوروش اراک -


پایان لیگ نونهالان استان مرکزی

پست با عنوان «پایان لیگ نونهالان استان مرکزی» از وبلاگ «باشگاه فرهنگی ورزشی کوروش اراک» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

لیگ نونهالان استان مرکزی در حالی به خانه آخر رسید که هر دو تیم صبا مرکزی و شهرداری شانس قهرمانی را دارا بودند. صبا در شهرک مهاجران میهمان تیم پتروشیمی بود و شهرداری باید به مصاف تیم پارت می رفت. با حاضر نشدن تیم پتروشیمی شازند بازی با نتیجه 3-0 به نفع تیم صبا اعلام شد و در بازی شهرداری در حالی که تا دقایق اخر بازی پارت با نتیجه 2-1 پیش بود در نهایت بازی را با نتیجه 3-2 واگذار کرد و شهرداری را به صدر جدول فرستاد.


در پایان هفته دهم تیم صبا با 8 برد و دو باخت و تنها با یک امتیاز اختلاف در رتبه دوم ایستاد


با تشکر از کلیه بازیکنان تیم نونهالان صبا که با همت و پشتکار فراوان به این افتخار نائل شدند.


اسامی تیم نونهالان صبا مرکزی حاضر در مسابقات لیگ استان 95-96


متین شیرین آبادی (گلر)، امیر حسین سلیمانی (گلر)، جواد زارع، امیر حسین جمشیدی (c)، صالح بابایی، محمد مهدی قاسمی، احسان سفیدبری، وحید چراغی، جواد صفری، حسین جیریایی، سعید اتابکی، حسین نعمتی، محمد حسین شعبانی، علی محبی، محمدرضا قره باغی، مجتبی فرجی، امیررضا یعقوبی، رضا احمدی، محمد غفاری، یاسین ملکی، علی احسانی مقدم، مهدی فرجی، حسین انصاری نیا، محمدرضا اکبری ، محمد مهدی کاووسی، محمد مهدی کاظمی.


مربیان: یاسر خیری، فرهاد چزانی


مدیریت: خلیل خلیلی


با آرزوی توفیق برای این تیم بسیار خوب


وبلاگ «پایان لیگ نونهالان استان مرکزی» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «باشگاه فرهنگی ورزشی کوروش اراک» ندارد.