default Vanilla Sky -


default

پست با عنوان «default» از وبلاگ «Vanilla Sky» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

همه ی آدما یه سری حرف ها و خاطرات و یا نظرات خاصی دارن که در اولین فزصتی که پیش میاد اون رو بیان می کنن. و علیرغم اینکه بارها و بارها این موضوع رو گفتن، اونقدر با آب و تاب شروع به بازگو کردنش می کنن که آدم روش نمیشه بپره میان حرف شون و بگه که... آقا! این رو قبلا هم گفته بودین. رودربایستی که همیشه برای ما ایرانی ها یک معضل  به شمار می رفته باعث میشه که چهره ای به خود بگیریم که نشان دهنده ی اشتیاق به شنیدن ادامه ی داستان و هیجان از شنیدن چنین حرفیه... گاهی تعجب های مصنوعی مثل ( واااای... نه بابا.... جدی...؟ چی می گی بابا... و غیره)و گاهی هم خنده های الکی مثل هاهاهاها.... و اصطلاحاتی مثل وای مردم از خنده، رو از خود بروز می دیم...
حالا ما اسم این اتفاق رو گذاشتیم default sentences .
هر کسی دیفالت خودش رو داره
 و تو اتاف ما یکی هست که زندگیش بر اساس دیفالت ها ساخته شده...
خاطره ای رو که حتی برای ما مشترکا اتفاق افتاده هم برامون تعریف میکنه... آه خدای من
و چقدر سخته زندگی با یدفالت... آدم به درد تکرار پی می بره...

 


وبلاگ «default» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «Vanilla Sky» ندارد.