آدینه مهد آزادی- یا آدینه صمد!؟ sizin hamraz -


آدینه مهد آزادی- یا آدینه صمد!؟

پست با عنوان «آدینه مهد آزادی- یا آدینه صمد!؟» از وبلاگ «sizin hamraz» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

آدینه مهد آزادی- یا آدینه صمد!؟


                                                                                          رضا همراز


همین که با قلم و کاغذ و کتاب و روزنامه به اصطلاح حرفه ای آشنا شدم با نام « آدینه صمد » نیز آشنا شدم .جالب است که در بعضی از دیدارهای دوستانه چند تنی را دیده بودم که اظهار می داشتند با آدینه همکاری داشته اند ! دریغا از صحت این موضوع ! در این راستا چند یادداشت نیز در مورد آدینه صمد خوانده بودم . اما نویسندگان آنها تلویحاً اشاره کرده بودند که به شماره ها و به عبارتی به دوره آدینه صمد دسترسی نداشته اند . از این رو آنها بیشتر جنبه خاطره گویی داشتند تا یک مطلب علمی تاریخی . خوشبختانه اخیراً در کتابخانه دوستی فاضل و اندیشمند ، دوره مجلد شده آدینه صمد را یافتم که گویا سالها قبل به توسط دوستی از کتابخانه یدالله رویائی خریده بودند . ایشان با سعه صدر آن را چند روزی جهت مطالعه در اختیار این قلم گذاشتند که با زبان الکن تشکر و قدردانی از ایشان فرض واجب است .


وبلاگ «آدینه مهد آزادی- یا آدینه صمد!؟» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «sizin hamraz» ندارد.