خاطرات مرحوم رضا رسولی sizin hamraz -


خاطرات مرحوم رضا رسولی

پست با عنوان «خاطرات مرحوم رضا رسولی» از وبلاگ «sizin hamraz» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

ذکر جمیل خاطرات


  با تاکید بر خاطرات مرحوم رضا رسولی


                                                                        رضا همراز


[email protected] 


 


آقای مهندس علیرضا صرافی که امروزه یکی از پاسداران زبان و ادبیات آذربایجان می‌باشند در عرصه‌های سیاست، زبان، ادبیات، فولکلور و روزنامه‌نگاری یکی از مطرح‌ترین چهره‌های آذربایجان هستند. ایشان افتخار داشته‌اند که 36 شماره ماهنامه وزین دیلماج را در تبریز و تهران منتشر کنند. ماهنامه دیلماج یکی از پرخواننده‌ترین، وزین‌ترین و دوست‌داشتنی‌ترین مجلاتی بود که در چند سال اخیر در آسمان مطبوعات  آذربایجان به درخشندگی پرداخت و در آن نویسندگان و شعرای چندی قلم‌فرسائی کرده و با نشر مقالات و اشعار وزینی کام خوانندگان را همیشه شیرین می‌نمودند. فسوسا که این شیرینی زیاد دوام نیاورد و متاسفانه چندی است که به تلخی گرائیده و انتشار دیلماج متوقف گردید. شکی نیست که خدمات ماهنامه دیلماج در حافظه تاریخی مردم آذربایجان به یادگار خواهد ماند.


وبلاگ «خاطرات مرحوم رضا رسولی» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «sizin hamraz» ندارد.