ضرورت بومی سازی شبکه های اجتماعی مطیع رهبر -


ضرورت بومی سازی شبکه های اجتماعی

پست با عنوان «ضرورت بومی سازی شبکه های اجتماعی» از وبلاگ «مطیع رهبر» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

امیر محمد محمدی


 


امروزه یکی از خدعه هایی که مورد توجه دشمنان اسلام و دشمنان کشور عزیزمان ایران قرار گرفته است، بدون تردید استفاده از ابزاری به نام فضای مجازی و شبکه های باصطلاح اجتماعی می باشد و با استفاده از این نیرنگ بسیار کثیف و آلوده در پی سست کردن اعتقادات نوجوانان و جوانان مومن این مرز و بوم می باشند و از طریق این بستر (اینستاگرام و فیس بوک) ذهن آن ها را به سمتی سوق داده اند تا کسب ثروت را  ملاک و رکن اصلی در زندگی و جریان تمامی کارهای خود قرار دهند.


 


صاحبان اصلی شبکه های اجتماعی مانند تلگرام که حامی مالی آن میلیاردر یهودی-صهیونیست روسی-گرجستانی می باشد، به دنبال تغییر طرز تفکر کاربران این شبکه ها می باشند که البته نوک اصلی این پیکان به سمت جوانان کشورهای اسلامی همانند کشورمان قرار گرفته است.


 


چیزی که واضح و مبرهن است، دسته بندی و آنالیز نوشته ها و اطلاعات کاربران این شبکه ها و فروش این اطلاعات دست اول به سازمان های اطلاعاتی و جاسوسی همچون NSA,MI6,Mossad ,BND  و دیگر سازمان های اطلاعاتی می باشد. این کار به این شبکه ها محدود نمی شود و حتی یافتن کلمه های کلیدی جست و جوی مردم کشور ها در مرورگر ها نیز منبع در آمدی برای شرکت هایی مانند گوگل است.


 


اما راه حل منطقی چیست؟ اگر شبکه های اجتماعی بومی کشورمان به اندازه شبکه های اجتماعی خارجی پیشرفت کند و از امکانات بهتری برخوردار شوند، طبیعتا انتخاب اکثر فعالین فضای مجازی در کشورمان،  شبکه های اجتماعی بومی خواهد بود.


 


امیر محمد محمدی (گلپایگانی)-مسئول فضای مجازی سازمان بسیج رسانه استان مازندران


وبلاگ «ضرورت بومی سازی شبکه های اجتماعی» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «مطیع رهبر» ندارد.