دورویی آفت ترقی امروز جامعه ما بایندور(یکی از مراتع سرسبز سهند) -


دورویی آفت ترقی امروز جامعه ما

پست با عنوان «دورویی آفت ترقی امروز جامعه ما» از وبلاگ «بایندور(یکی از مراتع سرسبز سهند)» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

دوریی و نفاق که به عبارتی دوگانگی در عمل و رفتار برای گمراه کردن دیگران می باشد صفتی بسیار ناپسند و مزبوح است . که امروز جامعه ایران بشدت دچار آن می باشد. و این موضوع زمانی زیانبارتر می گردد که در بین مسند داران و مسئولان رواج بیشتری داشته باشد . امروز همه مردم بوضوح به غیر واقعی بودن گزارشات و آمارهای ارائه شده از سوی مسئولان خصوصا در حوزه اقتصاد و صنعت پی برده اند . این سوال ساده و قابل درک را همه ما در ذهن خود داریم که اگر آن گزارشات در خصوص خود کفائی و... درست بود پس چرا نتیجه ای ندارد  و امروز مردم ایران ناچار هستند بی کیفیت ترین و گاهی دست چندم محصولات را استفاده نمایند . و اگر دورغ بود که بود . پس هباید بپذیریم که جامعه ما دچار نفاق می باشد و در این مورد حکمت 276 از حضرت علی ( ع ) را برای خوانندگان محترم می نویسم . 


خدایا به تو پناه می برم که ظاهر من در برابر دیده ها نیکو و درونم در آنچه که از تو پنهان می دارم ، زشت باشد ،و بخواهم با اعمال و رفتاری که تو از آن آگاهی ، توجه مردم را به خود جلب نمایم ، و چهره ظاهر را زیبا نشان داده با اعمال نادرستی که دورنم را زشت کرده به سوی تو آیم ، تا به بندگانت نزدیک ، و از خوشنودی تو دور گردم


وبلاگ «دورویی آفت ترقی امروز جامعه ما» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «بایندور(یکی از مراتع سرسبز سهند)» ندارد.