مدیرکل امور زنان و خانواده استانداریِ: زنان توانمند و خلاق می توانند در حوزه بانوان راهگشا باشند نقطه نیوز....وبلاگ خبری استان کرمانشاه -


مدیرکل امور زنان و خانواده استانداریِ: زنان توانمند و خلاق می توانند در حوزه بانوان راهگشا باشند

پست با عنوان «مدیرکل امور زنان و خانواده استانداریِ: زنان توانمند و خلاق می توانند در حوزه بانوان راهگشا باشند» از وبلاگ «نقطه نیوز....وبلاگ خبری استان کرمانشاه» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد. 
82334621-71224651

 


راز خرداد کرمانشاه : سومین نشست تخصصی منطقه ای با حضور مشاورین امور زنان فرمانداری ها با هدف بررسی مسائل و مشکلات حوزه زنان و خانواده، برگزار شد.


به گزارش راز خرداد کرمانشاه و به نقل از روابط عمومی و امور بین المللی استانداری کرمانشاه؛ سومین نشست منطقه ای با حضور مشاورین امور زنان فرمانداری های صحنه، هرسین ، کنگاور و سنقر کلیایی و همچنین کارشناسان امور زنان به ریاست خسروی مدیرکل این دفتر با هدف بررسی مشکلات حوزه زنان و خانواده در استانداری برگزار شد.
مدیرکل امور زنان و خانواده؛ پیگیری بحث اشتغال زنان ،‌ تقویت تعامل و هماهنگی دفاتر امور بانوان با دستگاه های اجرایی ، نهادها و سازمان های مردم نهاد و گسترش نقش نظارتی دفتر را از اهداف برگزاری نشست اعلام کرد .
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری با تأکید بر ثبت و گسترش سازمان های مردم نهاد و تعاونی های زنان در شهرستانها اظهار داشت:‌ از ظرفیت سازمان های مردم نهاد باید در این زمینه استفاده شود.
وی همچنین در راستای ارتقاء سطح توانمندی زنان شهرستان گفت: بهترین حوزه فعالیت برای اشتغال سطح روستاهاست.
خسروی با اشاره به اینکه کودکان آینده سازان کشورمان هستند اظهار داشت :‌ به منظور کاهش آسیب های اجتماعی در آینده و تقویت باورهای درست ، آینده نگری را به کودکان آموزش دهیم و نگرش کودکان را معطوف به آینده کنیم.
مدیرکل امور زنان و خانواده با اشاره به اینکه برقراری ارتباط با زنان توانمند خلاق و همفکر می تواند در زمینه های مختلف کارگشاه باشد گفت‌: با زنان فرهیخته و توانمند ارتباط دوستانه برقرار کنیم و از آن ها ایده و راهکار کسب کنیم.
وی همچنین به منظور شناسایی آسیب های اجتماعی حوزه زنان به تهیه بانک اطلاعاتی در سطح روستا تأکید کرد و اظهار داشت : فعالیت های حوزه زنان نباید تنها در شهرها متمرکز باشد بلکه باید با همکاری بخشداری ها ، دهداری ها و مراکز بهداشت و همچنین بسیج عشایری تمام توان خود را برای تقویت زنان توانمند و کاهش آسیب های اجتماعی در سطح روستاها بکارگیریم.
وبلاگ «مدیرکل امور زنان و خانواده استانداریِ: زنان توانمند و خلاق می توانند در حوزه بانوان راهگشا باشند» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «نقطه نیوز....وبلاگ خبری استان کرمانشاه» ندارد.