عزل ناگهانی مدیرکل دفترشهری و روستایی استانداری کرمانشاه نقطه نیوز....وبلاگ خبری استان کرمانشاه -


عزل ناگهانی مدیرکل دفترشهری و روستایی استانداری کرمانشاه

پست با عنوان «عزل ناگهانی مدیرکل دفترشهری و روستایی استانداری کرمانشاه» از وبلاگ «نقطه نیوز....وبلاگ خبری استان کرمانشاه» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

 


نقطه نیوز : علی گروسی مدیرکل دفتر شهری و روستایی استانداری کرمانشاه که چندماه پیش به این سمت منصوب شده بود بطور غیرمنتظره دوشنبه شب از مسوولیت خود برکنار شد و خسروانی در جلسه ای با حضور معاون عمرانی استاندار کرمانشاه روز سه شنبه بجای وی معارفه شد.


نقطه نیوز : برخی منابع به ساحت کرمانشاه گفتند که علی گروسی را حتی به جلسه تودیع خود نیز در روز سه شنبه راه نداده اند! گروسی پیش از این سمت فرمانداری شهرستان ثلاث باباجانی را برعهده داشت. منبع ساحت کرمانشاه


 


وبلاگ «عزل ناگهانی مدیرکل دفترشهری و روستایی استانداری کرمانشاه» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «نقطه نیوز....وبلاگ خبری استان کرمانشاه» ندارد.