جلسه گروه تخصصی معماری شورای مرکزی برگزارشد دکتر مهروش کاظمی - آرشیتکت -


جلسه گروه تخصصی معماری شورای مرکزی برگزارشد

پست با عنوان «جلسه گروه تخصصی معماری شورای مرکزی برگزارشد» از وبلاگ «دکتر مهروش کاظمی - آرشیتکت» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی جلسه گروه تخصصی معماری در روز سه شنبه مورخ 95/08/11 با حضور اعضای گروه در محل شورای مرکزی برگزار گردید. 

در ابتدا مهندس اسماعیلی اقدامات انجام شده نسبت به تصمیمات جلسات گروه با نمایندگان برخی از استانها را به سمع اعضاء رساندند. سپس موضوع جلسه آینده با استانها پیشنهاد شد و مقرر شد در جلسه آینده با نظر جمع یکی از موضوعات پیشنهادی را انتخاب و اعلام نماید. در ادامه نامه های وارده مورد بررسی قرار گرفت از جمله نامه معترضین آزمون طراحی ورود به حرفه با  امضاء برخی از شرکت کنندگان دراکثر استانهای کشور به  دکتر ترکان مطرح و در گروه تخصصی بررسی شد و مقررگردید که نتیجه تصمیمات بصورت مکتوب خدمت دکتر ترکان ارسال گردد. با توجه به موضوعات مطرح شده در این نامه راهکارهای اصلاحی با نظر کارشناسی ارائه گردد.


وبلاگ «جلسه گروه تخصصی معماری شورای مرکزی برگزارشد» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «دکتر مهروش کاظمی - آرشیتکت» ندارد.