ساماندهی گلزار شهدای روستای فراشیان تا دهه فجر پایان می یابد FARASHIANدهستان فراشیان -


ساماندهی گلزار شهدای روستای فراشیان تا دهه فجر پایان می یابد

پست با عنوان «ساماندهی گلزار شهدای روستای فراشیان تا دهه فجر پایان می یابد» از وبلاگ «FARASHIANدهستان فراشیان» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

در راستای ساماندهی گلزار شهدای روستای فراشیان شهرستان جغتای، علوی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و آزادواری بخشدار بخش هلالی این شهرستان با حضور در این گلزار شهدا از روند پروژه ساماندهی آن بازدید کردند.
در این بازدید بخشدار بخش هلالی در سخنانی گفت: خدمت به شهدا و ایثارگران و خاندان معزز آنان هرچقدر انجام شود کم است.
وی افزود: باید از متولیات ساماندهی گلزار شهدای فراشیان نهایت تقدیر و تجلیل را کرد چراکه خدمت به شهدا خدمت به آرمان های متعالی نظام اسلامی است.
بخشدار بخش هلالی بیان کرد: تعامل شوراها و دهیاران با بنیاد شهید و امور ایثارگران برای ساماندهی گلزارهای شهدا باید بیش از پیش گسترش یابد.
گفتنی است گلزار ۶ شهید روستای فراشیان «شهیدان حسن فراشیانی، حسین فرخواری، شیر محمد فراشیانی، علی اناوی، محمد بهمن آبادی و براتعلی مهدوی» با ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال بهسازی است که پیش بیینی می شود در دهه فجر امسال به بهره برداری برسد.


وبلاگ «ساماندهی گلزار شهدای روستای فراشیان تا دهه فجر پایان می یابد» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «FARASHIANدهستان فراشیان» ندارد.