آنالیز تسمه ها برای كارایی و دوام بیشتر آنها بازرگانی تسمه چلسی -


آنالیز تسمه ها برای كارایی و دوام بیشتر آنها

پست با عنوان «آنالیز تسمه ها برای كارایی و دوام بیشتر آنها» از وبلاگ «بازرگانی تسمه چلسی» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

بازرگانی تسمه چلسی  فروشنده انواع تسمه پروانه های صتعتی -کشاورزی - کولری - ماشینی  - تایمینگ - شیاری - و  ..........


 

     تلفن          33117086      -      021
     تلفن     33989026      -      021
   فاکس              33938095      -     021
تلفن  همراه  سیف الله       5397188       -     0912
تلفن همراه  محرم     8182696       -     0912
ایمیل 

       [email protected]    


   ایمیل

  [email protected] 


آنالیز تسمه ها برای كارایی و دوام بیشتر آنها:

١-تصور کنید هر زمانی که شما روغن خودرو خود را تعویض میکنید تسمه ها رانیز تعویض کنید! آیا به وجود یک مشکل شک نمیکنید؟
تعویض قبل از موقع تسمه وی شکل شامل هزینه های آشکارا و پنهانی است. هزینه خود تسمه قابل شمارش است وجزء هزینه های آشکارا به شمار می آید اما تعویض تسمه و باز کردن پولی ها و تنش زدایی مجدد تسمه و... ,ضررهای احتمالی به هرگونه موتور وارد میکند و جز هزینه های پنهان است .( در درازمدت ) پس هر چه دیرتر تسمه عوض شود بهتر ومقرون به صرفه تر است .

تسمه های وی شکل در عین سادگی که به نظر می آیند، اعجاز تکنولوژی هستند. یک تسمه وی شکل که از طراحی خوبی برخوردار باشد وهمچنین به خوبی نصب شده باشد باید عمر طولانی داشته باشد مگرآنکه مشکل تشخیص داده نشده ای وجود داشته باشد.

چگونه متوجه خواهید شد که تسمه وی شکل زودهنگام و قبل از موقع خراب شده است ؟ با بررسی سرنخ ها . همانگونه که نشانه های فیزیکی در بدن آدمی منعکس کننده بیماری نهفته است ، علائم فیزیکی برروی تسمه و پولی ها خبر از مشکلی نهفته در سیستم میدهد. یافتن وتصحیح آن مشکل علائم را برطرف میکند. این عمل امتیازهای زیر را در بر دارد:

- عملکرد بهتر درایوها
- عمر طولانی تر تسمه
- صرفه جویی در هزینه انرژی
- کاهش تعمیر ونگهداری وخرابی
- بهره برداری بهتر از درایوها
آنالیز کردن خرابی تسمه احتیاج به ابزارآلات پیچیده ای ندارد. اطلاعاتی که شما از این مقاله کوتاه در باره سیستم داریوها وتسمه وی شکل بدست می آورید برای شما سودمند است.


وبلاگ «آنالیز تسمه ها برای كارایی و دوام بیشتر آنها» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «بازرگانی تسمه چلسی» ندارد.