پورحسین از مدیر شبکه مستند می گوید رادیو ستارخان -


پورحسین از مدیر شبکه مستند می گوید

پست با عنوان «پورحسین از مدیر شبکه مستند می گوید» از وبلاگ «رادیو ستارخان» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

پورحسین: استعفای مدیر شبکه مستند هنوز پذیرفته نشده است


اگر اصرار دارد برود


 رضا پورحسین قائم‌مقام معاون سیما در حاشیه رونمایی از مجموعه انیمیشین جوانمردان در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم درباره استعفای امیر تاجیک مدیر شبکه مستند گفت: ایشان استعفا دادند و علی‌اصغر پورمحمدی معاون سیما رسانه ملی هنوز استعفای ایشان را نپذیرفتند. قاعدتا اگر تاجیک در این زمینه مصر باشد فرد دیگری جایگزین خواهد شد.


http://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1394/05/27/139405271640058025904264.jpg


وی افزود: در دوران جدید بخش سریال‌سازی به ویژه تولید سریال‌های الف ویژه شتاب بیشتری داشته باشد و سعی داریم متناسب با بودجه سازمان به این مهم بپردازیم. مدیریت جدید سازمان به کیفیت و محتوای بالای برنامه های تلویزیون بسیار اهمیت می دهد ضمن اینکه نیروی انسانی به همین منوال حفظ می شود و بحث کارآمدی و کیفی سازی بیشتر مطرح خواهد شد.


پورحسین در خصوص ارتباط رسانه ملی با دستگاه‌های مختلف گفت: علی‌ عسگری هم در مراسم تودیع و معارفه و هم در صحبت با خبرنگاران بیان کرد که حتما ارتباط بیشتری با دولت خواهد داشت البته تزریق بودجه به سازمان روال خودش را دارد و آقای علی عسگری حتما در این روند کمک کننده خواهد بود.


قائم‌مقام معاون سیما درباره حل مشکلات مالی سازمان نیز توضیح داد: بودجه روال خاص خود را دارد و باید طبق همان روال انجام شود.


پورحسین درباره سریال‌های برای ماه رمضان گفت: «علی البدل» و «برادر» دو سریال تعیین شده هستند و قرار نیست به آنها اضافه شود چراکه برای این ایام همین دو مجموعه کفایت می کند. سریال «پادری» هم آماده نمایش است و بعد از ماه رمضان روی آنتن می رود اما برای این ایام در نظر گرفته نشده است. «پریا» هم آماده نمایش شده و بعد از ماه رمضان پخش می شود.


وی در پاسخ به ارتباط بیشتر رسانه ملی با دولت در دوران جدید گفت: فکر می‌کنم که علی‌عسگری توانایی برقراری این ارتباط را داشته باشد.


وبلاگ «پورحسین از مدیر شبکه مستند می گوید» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «رادیو ستارخان» ندارد.