پاسخ ضرغامی به سخنان لاریجانی رادیو ستارخان -


پاسخ ضرغامی به سخنان لاریجانی

پست با عنوان «پاسخ ضرغامی به سخنان لاریجانی» از وبلاگ «رادیو ستارخان» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

پاسخ ضرغامی به سخنان لاریجانی


 به گزارش افکارنیوز،  هفته گذشته علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی با حضور در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری نکاتی درباره سازمان صداوسیما در دوران ریاست سید عزت الله ضرغامی بیان کرده بود که ضرغامی به این موارد پاسخ گفت.


http://static2.afkarnews.ir/thumbnail/U1ZfVLPGAIYH/rDxJk2yoXn9KV7c7C6kDweJVxtu4cY7G2hzV_1efiJea1I30PYCuRkTe4IuFbDOhXTYXaWKO8q0wfYWGdiJBEedZbU5YLDeV5WutdgYT3SUNZSZ7oCLoYw,,/%D8%B6%D8%B1%D8%BA%D8%A7%D9%85%DB%8C.jpg


بنا بر این گزارش، متن منتشر شده با عنوان «پاسخ عزت الله ضرغامی به ادعای لاریجانی» به طور کامل در ادامه می‌آید: طظ


جناب آقای دکتر لاریجانی


رئیس محترم مجلس شورای اسلامی


باسلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات؛


مصاحبه جنابعالی با برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دوم سیما نکاتی را متوجه مدیریت گذشته سازمان کرد که لازم است برای روشن شدن افکار عمومی توضیح داده شود.


1- سازمان ایده‌آلی که به اعتقاد شما باید با 12-10هزار کارمند اداره شود، با 28هزار کارمند در سال 83 تحویل شد (به اعتقاد برخی مدیران 30هزار نفر)؛ امروز تعداد کارمندان سازمان 33.600نفر است.


2- اگر منظور شما تعداد کارمندان رسمی است؛ لازم است اشاره شود که این رقم در سال83 (اتمام مدیریت جنابعالی) 14.400نفر بود که در سال 93 به 13.640نفر کاهش یافت.


 


وبلاگ «پاسخ ضرغامی به سخنان لاریجانی» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «رادیو ستارخان» ندارد.