اتمام ۲ بیمارستان ناتمام خوی در اولویت دولت قرار می‌گیرد هم اندیشی و مشارکت در توسعه شهر خوی -


اتمام ۲ بیمارستان ناتمام خوی در اولویت دولت قرار می‌گیرد

پست با عنوان «اتمام ۲ بیمارستان ناتمام خوی در اولویت دولت قرار می‌گیرد» از وبلاگ «هم اندیشی و مشارکت در توسعه شهر خوی» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

 


سخنرانی قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت در هشتمین کنگره بین المللی پزشکان مسلمان شیعه در مشهد

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: شرایط بیمارستان‌های خوی مطلوب نیست بنابراین اتمام دو بیمارستان ناتمام خوی در اولویت دولت قرار می‌گیرد.


به گزارش خبرگزاری تسنیم از خوی، سید حسن قاضی‌زاده هاشمی ظهر امروز در جلسه شورای اداری خوی که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: سفر به شهرستان خوی از آرزوهای من بود که امروز محقق شد. وحدت و همدلی از اولویت‌های ماست.


 وی افزود: عدالت باید در همه جوانب رعایت شود، به‌زودی برای راه اندازی دانشکده پرستاری در شهرستان خوی اقدام می شود.


وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تصریح کرد: درباره بیمارستان‌ها اصلاً شرایط شهرستان خوی مطلوب نیست، پیشتر قرار بود اعتباری برای دو بیمارستان نیمه تمام  خوی اختصاص داده شود اما ظاهراً اولویت‌های دیگری مد نظر بوده است.


 وی گفت: باید دست به دست بدهیم تا بیمارستان 164 تخت خوابی تمام شود، درباره بیمارستان آیت‌الله خویی نیز نباید بگذاریم کارگاه معطل شود و این خیلی ناراحت کننده است که بیمارستانی با نام آیت‌الله خویی بیش از دو دهه به اتمام نرسیده است.


وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: دو بیمارستان خوی باید در اولویت نخست قرار گیرد و خیران نیز در سراسر کشور باید برای کمک به این موضوع فعال شوند.


وبلاگ «اتمام ۲ بیمارستان ناتمام خوی در اولویت دولت قرار می‌گیرد» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «هم اندیشی و مشارکت در توسعه شهر خوی» ندارد.