افتتاح مدرسه شهید همدانی ویان ویان -


افتتاح مدرسه شهید همدانی ویان

پست با عنوان «افتتاح مدرسه شهید همدانی ویان» از وبلاگ «ویان» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

ط®ط¨ط± ط§ظˆظ„.jpg


همزمان با دهه مبارک فجر، آموزشگاه سردار شهید همدانی روستای ویان کبودراهنگ با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار همدان به بهره برداری رسید.
به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران همدان؛ این مدرسه با اعتباری افزون بر ۹۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات تخریب و بازسازی با زیربنای هزار و ۱۰۰ متر مربع و با ۱۲ باب کلاس و اتاق به بهره برداری رسیده است.
نوع سازه ساختمان اصلی این آموزشگاه از نوع اسکلت بتنی و سقف تیرچه بلوک و دیوارهای دوجداره با عایق حراتی و نیز با رعایت مقررات مبحث ۱۹ ملی ساختمان در مدت ۱۸ ماه آماده شده است.
 در مراسم افتتاح این مدرسه علاوه بر معاون سیاسی و امنیتی استاندار همدان، مدیرکل نوسازی استان، معاون پرورشی آموزش و پرورش کل استان، فرماندار، بخشدار مرکزی و مدیر آموزش و پرورش شهرستان کبودراهنگ و جمعی دیگر از مسوولان نیز حضور داشتند.


 


وبلاگ «افتتاح مدرسه شهید همدانی ویان» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «ویان» ندارد.