روز دوستی ترک – آلمان در ازمیر از هنرمندان ترکیه چه خبر؟ با ستارگان ترک -


روز دوستی ترک – آلمان در ازمیر

پست با عنوان «روز دوستی ترک – آلمان در ازمیر» از وبلاگ «از هنرمندان ترکیه چه خبر؟ با ستارگان ترک» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.


روز دوستی ترک – آلمان در ازمیر برگزار شد و درامد حاصل از آن، به یک مرکز توانبخشی هدیه گردید


 


روز دوستی ترک – آلمان در ازمیر


 


روز دوستی ترک – آلمان در ازمیر برگزار گردید.


در این برنامه،  شرکتها، با تشکیل غرفه، محصولات بسیاری منجمله عروسکهای پارچه ای و لوازم چوبی شان را معرفی کردند.


توماس گِرلاچ سفیر آلمان در ازمیر، ابراز داشت، این برنامه که منجر به ارائه فرصتی برای شرکتها در معرفی خود و در همین راستا گسترش روابط میان ترکیه و آلمان می گردد، اهمیت به سزایی برای ایشان دارد.


آلکساندر دورفل رایزن فرهنگی آلمان نیز  ابراز داشت که سعی داشته اند تا حال و هوای یک جشنواره را به این برنامه بدهند و افزود، دیدن روابط نزدیک میان این دو جامعه، بسیار خشنود کننده است.


سربازان سازمان دفاعی ناتو نیز در این برنامه نان سوسیسی تهیه کردند.


مردم ازمیر، توجه بسیاری به این برنامه نشان دادند. درامد حاصله از این برنامه نیز به یک مرکز آموزش و توانبخشی داده خواهد شد.


 


 


 وبلاگ «روز دوستی ترک – آلمان در ازمیر» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «از هنرمندان ترکیه چه خبر؟ با ستارگان ترک» ندارد.