"خانواده های آلمانی برای تعطیلات به جای اسپانیا و پرتقال به ترکیه می آیند" از هنرمندان ترکیه چه خبر؟ با ستارگان ترک -


"خانواده های آلمانی برای تعطیلات به جای اسپانیا و پرتقال به ترکیه می آیند"

پست با عنوان «"خانواده های آلمانی برای تعطیلات به جای اسپانیا و پرتقال به ترکیه می آیند"» از وبلاگ «از هنرمندان ترکیه چه خبر؟ با ستارگان ترک» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.


 


پیشنهاد گذراندن تعطیلات برای خانواده های آلمانی صاحب کودک در ترکیه به جای اسپانیا و پرتقال


 


 


 


پیشنهاد گذراندن تعطیلات برای خانواده های آلمانی صاحب کودک در ترکیه به جای اسپانیا و پرتقال. 


شهرداری کلان شهر آنتالیا طی بیانیه ای کتبی اعلام کرد، روزنامه بیلد که "مندرس تورل" شهردار این کلان شهر در خلال سفر به آلمان از دفترش دیدن کرده بود، طی گزارشی نوشته است، خانواده های آلمانی، خصوصا آنهایی که صاحب کودک هستند، تصمیم خود در جهت رزو هتل برای تعطیلات در کنار دریا را در آخرین لحظه خواهند گرفت. 


در این خبر با اشاره به اینکه هزینه تعطیلات برای خانواده های صاحب کودک در پرتقال و اسپانیا گران می باشد، آمده است، در این کشورها نیز ظرفیت هتل ها در حال تکمیل است. 


در این خبر آمده است، هزینه یک تعطیل برای یک خانواده با دو کودک، 40 درصد کمتر خواهد بود. 


قیمت های فوق العاده مناسب و خدماتی که در ترکیه ارائه می شود، در هیچ جای دیگری پیدا نمی شود. 


 

وبلاگ «"خانواده های آلمانی برای تعطیلات به جای اسپانیا و پرتقال به ترکیه می آیند"» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «از هنرمندان ترکیه چه خبر؟ با ستارگان ترک» ندارد.