به دنبال اعتراضات طرفداران تیم تراکتورسازی، بازیکن ارمنی جذب نشد از هنرمندان ترکیه چه خبر؟ با ستارگان ترک -


به دنبال اعتراضات طرفداران تیم تراکتورسازی، بازیکن ارمنی جذب نشد

پست با عنوان «به دنبال اعتراضات طرفداران تیم تراکتورسازی، بازیکن ارمنی جذب نشد» از وبلاگ «از هنرمندان ترکیه چه خبر؟ با ستارگان ترک» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

مصطفی آجرلو مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی اعلام کرد: هدفم اتحاد همه ترک هاى شریف حول محور تراکتور و قهرمانى این تیم است.


 


  


 


به گزارش "ورزش سه"، شب گذشته مصطفی آجرلو مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی، تصویر خود در کنار "آرزداد هارویان" مدافع میانی ثابت تیم ملی ارمنستان را منتشر نمود و اعلام کرد با عقد قراردادی دو ساله وی را به خدمت گرفتند تا خط دفاعی‌شان را پس از جدایی شجاع خلیل‌زاده و رفتن احتمالی خالد شفیعی تقویت کنند.


اکنون با گذشت 12 ساعت از این اتفاق مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی با انتشار مطلبی در اینستاگرامش اعلام کرد از جذب هارویان منصرف شده اند.


 وی در این خصوص نوشت:"من براى وحدت اذرى(ترکها) هاى عزیز به تبریز امدم... هدفم اتحاد همه ترک هاى شریف حول محور تراکتور و قهرمانى این تیم است....از انجا که پیوستن بازیکن تیم ملی ارمنستان به تراکتور می تواند این وحدت را تهدید کند از خرید این بازیکن صرف نظر می کنیم.... امیدوارم با وحدت و همدلى به سمت قهرمانی تراکتور حرکت کنیم. لطفا دیگر به بحث ها پایان دهیم و به سمت موفقیت تراکتور حرکت کنیم. ان شاالله به زودی با مدافعان دیگر مذاکره می کنیم و خط دفاعی قدرتمندی برای تراکتور می سازیم»"


انتشار خبر خرید بازیکن ارمنی موجی از انتقاد را در میان طرفداران ترک و آذربایجانی تیم تراکتورسازی در صفحات اجتماعی برانگیخته بود.


وبلاگ «به دنبال اعتراضات طرفداران تیم تراکتورسازی، بازیکن ارمنی جذب نشد» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «از هنرمندان ترکیه چه خبر؟ با ستارگان ترک» ندارد.