اخذ اعتبار برای بزرگراه خواجه_ورزقان ورزقان نیوز (ستارخان) -


اخذ اعتبار برای بزرگراه خواجه_ورزقان

پست با عنوان «اخذ اعتبار برای بزرگراه خواجه_ورزقان» از وبلاگ «ورزقان نیوز (ستارخان)» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

امسال علاوه بر اعتبارات سال گذشته ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای بزرگراه خواجه-ورزقان اختصاص یافته است


مهندس دهقانی با بیان اینکه اعتبار سیصد میلیارد تومانی بزرگراه خواجه_ ورزقان تصویب شده و آماده است. افزود امسال علاوه بر اعتبارات سال گذشته ۱۰۰ میلیارد تومان از طرف شرکت ملی مس اعتبار برای اجرای سریع عملیات این بزرگراه اختصاص یافته است.


QhORf


وی اشاره کرد کار این بزرگراه را طوری انجام داده ام که هیچکس نخواهد توانست جلوی اجرای آن سنگ اندازی کند واین بزرگراه چه من نماینده باشم یا نه راه خودش را طی میکند.


همه کار هایش را انجام داده ام و تا آخرین روز نمایندگی أم پی گیری میکنم.


این گوشه ای از پاسخ بنده به محبتهای مردم شریف شهرستان ورزقان است. در مورد بخشش وامهای زلزله کارهای خوبی کرده بودم که متأسفانه فرصت پی گیری از من گرفته شده و در مورد منطقه آزاد و کار خانه های تکمیلی مس هم همینطور.


 


 


 


امیدوارم نماینده منتخب اینها را در اولویت قرار داده و با پیگیری هایش به سرانجام برساند. ضمناً صحبتهایی در مورد جذب نیروهای بومی به سونگون انجام داده ام امیدوارم در آینده نزدیک انجام بشود و نماینده منتخب نیز مراقبت های لازم را انجام دهند.


وبلاگ «اخذ اعتبار برای بزرگراه خواجه_ورزقان» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «ورزقان نیوز (ستارخان)» ندارد.