پیام تعظیم سازمان ملل در برابر سعودیها؛ به جنایتهایتان ادامه دهید عشق آسمانی -


پیام تعظیم سازمان ملل در برابر سعودیها؛ به جنایتهایتان ادامه دهید

پست با عنوان «پیام تعظیم سازمان ملل در برابر سعودیها؛ به جنایتهایتان ادامه دهید» از وبلاگ «عشق آسمانی» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

* عقب نشینی دبیرکل سازمان ملل از قرار دادن ائتلاف سعودی در فهرست نقض کنندگان حقوق کودکان، موجب رسوائی بان کی مون شد. شبکه العالم در گزارشی پرسیده است «عربستان، گزارش بان کی مون را چند خرید؟» سازمان ملل در گزارش اولیه خود به دلیل کشته شدن 510 کودک یمنی و زخمی شدن 667 کودک دیگر در اثر بمباران‌های ائتلاف سعودی در یمن، این ائتلاف را به سرکردگی دولت عربستان در فهرست نقض کنندگان حقوق کودکان قرار داده بود. صاحبنظران سیاسی معتقدند عبدالله معلمی، سفیر عربستان در سازمان ملل، با رایزنی‌ها و پرداخت رشوه کلان دبیرکل سازمان ملل را به خارج ساختن نام ائتلاف عربستان از فهرست ناقضان حقوق کودکان حذف کرده است.


وبلاگ «پیام تعظیم سازمان ملل در برابر سعودیها؛ به جنایتهایتان ادامه دهید» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «عشق آسمانی» ندارد.