با حضور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی صورت گرفت؛ تعاونگران -


با حضور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی صورت گرفت؛

پست با عنوان «با حضور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی صورت گرفت؛» از وبلاگ «تعاونگران» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

امضای تفاهم نامه مشترک وزارت تعاون،کار و رفاه


و کمیته امداد امام در اهواز
تفاهم نامه همکاری مشترک وزارت کار، رفاه و امور اجتماعی و کمیته امداد امام خمینی(ره) با حضور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی و رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) امضا شد.


تفاهم نامه همکاری به منظور ایجاد 150 هزار فرصت شغلی در سال جاری در حاشیه برگزاری جشن اشتغال و خودکفایی چهار هزار و 302 مددجوی کمیته امداد امام خمینی(ره) منعقد شد.


با حضور آیت الله محسن حیدری نماینده خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، خبیر سرپرست استانداری خوزستان و دیگر مقام های کشوری و استانی، علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سید پرویز فتاح رییس کمیته امداد امام خمینی(ره)، تفاهم نامه مشترک را امضا کردند.


برای انعقاد این تفاهم نامه مبلغ 300 میلیارد ریال برای اشتغال مددجویان اختصاص داده می شود.


توانمندسازی و ایجاد اشتغال پایدار برای افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) از اهداف انعقاد این تفاهم نامه است.


وبلاگ «با حضور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی صورت گرفت؛» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «تعاونگران» ندارد.