با اهدای لوح سپاس؛ تعاونگران -


با اهدای لوح سپاس؛

پست با عنوان «با اهدای لوح سپاس؛» از وبلاگ «تعاونگران» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی


از خدمات هوشمند صفائی قدردانی کرد 


وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اهدای لوح سپاس از خدمات مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان تقدیر کرد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، دکتر علی ربیعی در دومین گردهمایی مدیران کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سراسر کشور- که در ساری برگزار شد- با اهدای لوح سپاس از خدمات و تلاش های دکتر هوشمند صفائی در انجام امور قدردانی کرد.


در این لوح آمده است:


جناب آقای هوشمند صفائی


مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان


توسعه و پیشرفت کشور مرهون تلاش بی دریغ مسوولان خدوم و دلسوزی است که همواره برای تعالی و ارتقای میهن اسلامی قدم برداشته و خدمتگزاری را افتخاری بزرگ برای خویش می دانند.


بدین وسیله ضمن ابراز مراتب سپاس و امتنان خود از تلاش ها و مساعی ارزشمندتان در پیشبرد امور و تحققق مأموریت های بنیادین وزارت متبوع دولت تدبیر و امید، سلامتی، بهروزی، عزت و کامیابی را برای شما در پرتو الطاف بیکران خداوندی آرزو نموده، از آستان حضرت احدیث مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی برای رشد و شکوفایی ایران عزیز، مسألت می نمایم.


 


علی ربیعی


وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی


وبلاگ «با اهدای لوح سپاس؛» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «تعاونگران» ندارد.