هوشمند صفائی: تعاونگران -


هوشمند صفائی:

پست با عنوان «هوشمند صفائی:» از وبلاگ «تعاونگران» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

سرمایه گذاری برای ایمن سازی محیط کار، هزینه نیست
مدیرکل تعاون، کار و رفاه خوزستان، ایمن سازی محیط کار را امری ضروری دانست و گفت: سرمایه گذاری در این زمینه را نباید هزینه حساب کرد.


هوشمند صفایی در همایش تجلیل از برترین های ایمنی و حفاظت فنی اهواز در تالار هتل نیشکر اهواز اظهار کرد: این انجمن می تواند یک پایگاه اجتماعی تشکیل دهد و پیام های ایمنی را در این پایگاه منتشر کند.


وی افزود: انتشار پیام های توصیه ای در زمینه ایمنی و حفاظت کار در کاهش آمار حوادث کار بسیار می تواند موثر باشد.


صفایی گفت: صیانت از نیروی کار در خوزستان از اولویت کاری است و حوادث کاری همواره دغدغه مسوولان است.


وی بر داشتن برنامه ریزی و بازرسی مناسب از محیط کار تاکید کرد و افزود: انجمن صنفی ایمنی و بهداشت کار را باید به مردم بسپاریم و بیشتر دنبال راه کاری برای توسعه فرهنگ ایمنی باشیم.


مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان یادآور شد: در این انجمن فرصت مناسبی برای تبادل اطلاعات مهندسان، صاحب نظران و فرهیختگان این علم فراهم آمده که به توسعه فرهنگ ایمنی کار در خوزستان کمک کنند.


صفایی گفت: هنوز ضرورت ایمنی کار در جامعه ما جا نیفتاده است. ایمن سازی محیط کار امری ضروری است و سرمایه گذاری در این زمینه را نباید هزینه حساب کرد.


وی مردم را یکی از مولفه های مهم در اقتصاد مقاومتی دانست و اظهارکرد:رویکرد ما گسترش فعالیت انجمن ها در حوزه های مختلف است که دولت تنها نقش حمایت گر را داشته باشد.


وی گفت: باید نیروی کار را ملزم به استفاده از امکانات ایمنی کار کرد. بهداشت کار تنها مربوط به جسم نیست بلکه بهداشت نیروی کار و داشتن تعادل روانی را نیز شامل می شود.


در این همایش از برترین های حوزه ایمنی و حفاظت فنی اهواز قدردانی شد.


گفتنی است: انجمن صنفی مسوولان ایمنی و بهداشت کار زیرپوشش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هدف ساماندهی و ارتقای سطح کیفی ایمنی و بهداشت، ارزیابی صلاحیت ایمنی و بهداشت در کارگاه های خوزستان، ارزیابی صلاحیت ایمنی پیمانکاران و صدور گواهینامه تایید صلاحیت ایمنی پیمانکاران در آذر سال 93 به ثبت رسید.


وبلاگ «هوشمند صفائی:» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «تعاونگران» ندارد.