هوشمند صفائی خبر داد: تعاونگران -


هوشمند صفائی خبر داد:

پست با عنوان «هوشمند صفائی خبر داد:» از وبلاگ «تعاونگران» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

آغاز طرح پیمایش پیشگیری از آسیب های اجتماعی


ویژه جامعه کار و تولید در خوزستان
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خوزستان از آغاز طرح پیمایش ملی پیشگیری از اعتیاد، خشونت و آسیب های اجتماعی ویژه جامعه کار و تولید همزمان با سراسر کشور در خوزستان خبر داد.


هوشمند صفائی اظهار کرد: طرح پیمایش ملی غربال گری سلامت روان در بیش از 20 شرکت مشمول قانون کار با توزیع حدود 400 پرسش نامه اجرا می شود.


او هدف از اجرای این طرح را بررسی و رصد وضعیت نشاط در فضای کار و تولید و سنجش میزان تقریبی خشونت در جامعه کار و تولید دانست.


مدیرکل تعاون٬کار و رفاه اجتماعی خوزستان از ارتباط مستقیم سلامت روان جامعه با معیشت و رفاه گفت و افزود: آسیب های اجتماعی معلول نیاز های جامعه است. این آسیب ها بیماری اقتصادی در پی خود دارد.


صفائی یکی از مهم ترین ترین برنامه های حوزه مسوولیت خود را توجه و اهتمام جدی به حوزه رفاه اجتماعی جامعه، کار و تولید دانست وگفت: شوربختانه یکی از مواردی که درطول سال ها از سوی برنامه ریزان مغفول مانده رسیدگی و توجه به وضعیت معتادان بهبود یافته است؛ برهمین اساس این موضوع را در دستور کار قرار دادیم به نحوی که درسال گذشته، برای پشتیبانی از معتادان بهبود یافته از محل صندوق کار آفرینی امید مبلغ 20 میلیارد ریال از بودجه استان به آن ها اختصاص دادیم که این افراد با معرفی سازمان بهزیستیتسهیلات با کارمزد 4 درصد دریافت کردند.


وبلاگ «هوشمند صفائی خبر داد:» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «تعاونگران» ندارد.