همایش گرامیداشت روز ملی خلیج فارس در ساحل بندر سیریک برگزار شد وبگاه رسمی اداره ورزش وجوانان سیریک -


همایش گرامیداشت روز ملی خلیج فارس در ساحل بندر سیریک برگزار شد

پست با عنوان «همایش گرامیداشت روز ملی خلیج فارس در ساحل بندر سیریک برگزار شد» از وبلاگ «وبگاه رسمی اداره ورزش وجوانان سیریک» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

بمناسبت روز ملی خلیج فارس همایش پیاده روی و زنجیره انسانی همراه با اجرای برنامه های فرهنگی و هنری با مشارکت یکصد نفر از دانشجویان و اساتید دانشگاه در ساحل شهر بندر سیریک برگزار شد.


http://azini.ir/wp-content/uploads/2016/04/photo_2016-04-30_11-35-52.jpg


 


این همایش با هدف گرامیداشت این روز ملی و زنده نگه داشتن نام خلیج فارس با حضور خواهران و برداران دانشجو و اساتید  در کنار آب های نیلگون خلیج فارس و دریای عمان  و در ساحل شنی و ماسه ای شهر بندر سیریک و دروازه طلایی مکران اجرا شد.


وبلاگ «همایش گرامیداشت روز ملی خلیج فارس در ساحل بندر سیریک برگزار شد» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «وبگاه رسمی اداره ورزش وجوانان سیریک» ندارد.