44نفر از جوانان هلال احمر سیریک تجلیل شدند وبگاه رسمی اداره ورزش وجوانان سیریک -


44نفر از جوانان هلال احمر سیریک تجلیل شدند

پست با عنوان «44نفر از جوانان هلال احمر سیریک تجلیل شدند» از وبلاگ «وبگاه رسمی اداره ورزش وجوانان سیریک» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

طی همایشی 44 نفر از جوانان هلال احمر شهرستان سیریک مورد تقدیر قرار گرفتند .


 


index


همایش تجلیل از جوانان هلال احمرهرمزگان با حضور حجت الاسلام و المسلمین صفایی حائری امام جمعه شهرستان، جمالدینی بخشدار مرکزی، سرهنگ پاسدار اسلامی فرمانده ناحیه بسیج، آئین پرست سرپرست اداره ورزش وجوانان  و جمعی از مسئولین و داوطلبین جعیت هلال احمر باهدف تجلیل در سالن غدیر سیریک برگزار شد.


حمد پاتین رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سیریک در حاشیه همایش امدادگران و جمعیت جوانان هلال احمر این شهرستان افزود: در این همایش از ۴۴ نفر از جوانان و امدادگران جمعیت هلال احمر شهرستان سیریک در زمینه های راهنمایی مسافران نوروزی، اجرای طرح بشردوستانه، طرح سحاب، ایجاد فضای دوستدار کودک و امدادرسانی به مسافرین جاده ای تجلیل شد.


وی بیان کرد: در شهرستان سیریک بیش از هزار نفر در جمعیت هلال احمر بصورت داوطلب عادی و فعال عضویت دارند و در شاخه های مختلف جمعیت جوانان فعالیت دارند.


وبلاگ «44نفر از جوانان هلال احمر سیریک تجلیل شدند» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «وبگاه رسمی اداره ورزش وجوانان سیریک» ندارد.