انتقاد از بایکوت مراسم دهه اول محرم توسط صدا وسیما online journalism -


انتقاد از بایکوت مراسم دهه اول محرم توسط صدا وسیما

پست با عنوان «انتقاد از بایکوت مراسم دهه اول محرم توسط صدا وسیما» از وبلاگ «online journalism» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

سایت انتخاب در ستون"پیشنهاد انتخاب"،با انتقاد از بایکوت و عدم پوشش مراسم برگزار شده در حرم امام،به نقل از سایت جماران مینویسد:


این حرم امسال پس از چندین سال به مدت سه شب شاهد مراسم سخنرانی چند تن از روحانیون برجسته کشور بود. که هر سه نفر  آنان از مسؤلان رسمی نظام جمهوری اسلامی و یکی دیگر ،از اساتید محترم حوزه علمیه بوده است.اما آنچه بار دیگر رخ داد وکم کم به جای تعجب باید به طور جدی ریشه های آن را بررسی کرد،بایکوت این مراسم در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است.


وبلاگ «انتقاد از بایکوت مراسم دهه اول محرم توسط صدا وسیما» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «online journalism» ندارد.