سوشا مکانی با شلوار باب اسفنجی:محرومیت شش ماهه و توجه رسانه ها online journalism -


سوشا مکانی با شلوار باب اسفنجی:محرومیت شش ماهه و توجه رسانه ها

پست با عنوان «سوشا مکانی با شلوار باب اسفنجی:محرومیت شش ماهه و توجه رسانه ها» از وبلاگ «online journalism» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

باب اسفنجی پرسپولیس جهانی شد
روز گذشته سوشا مکانی، دروازه بان سابق پرسپولیس به دلیل نوع پوشش شش ماه از حضور در تیم ملی فوتبال محروم شد و این مسئله بازتاب گسترده ای در رسانه های جهان داشت.روزنامه واشنگتن پست آمریکا در گزارشی با تیتر «فوتبالیست ایرانی «شلوار باب اسفنجی» پوشید. حالا محروم شده» این خبر را منتشر کرده و نوشت: یک فوتبالیست ایرانی پس از آنکه ماه گذشته عکس هایی از وی منتشر شد که شلوار زرد «باب اسفنجی» به تن داشت، شش ماه از حضور در تیم ملی ایران محروم شد. این تصاویر سوشا مکانی را در یک بلوز آبی و شلوار تنگ زرد خال خالی نشان می دهد که رسانه های ایران آن را به شخصیت اصلی کارتون باب اسفنجی تشبیه کرده اند. کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال ایران این نوع پوشش را «نامناسب» خوانده و او را محروم کرد. فاکس نیوز در گزارش خود از تیتر «دروازه بان ایران به دلیل تخلفاتی شامل پوشیدن شلوار باب اسفنجی محروم شد» استفاده کرده و به نقل از خبرگزاری نیمه رسمی ایسنا به پوشش این اخبار پرداخته است.


وبلاگ «سوشا مکانی با شلوار باب اسفنجی:محرومیت شش ماهه و توجه رسانه ها» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «online journalism» ندارد.