پورشه ××× سمیرم سرزمین هزار چشمه ××× -


پورشه

پست با عنوان «پورشه» از وبلاگ «××× سمیرم سرزمین هزار چشمه ×××» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

کد خبر: 82084694 (5347952) | تاریخ خبر: 03/03/1395 | ساعت: 12:17|

اتاق پورشه در سمیرم توقیف شد

سمیرم، اصفهان- ایرنا- فرمانده انتظامی شهرستان سمیرم از کشف یک دستگاه اتاق خودروی سواری پورشه به شکل قاچاق و به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال در این منطقه خبر داد.

                         سرهنگ دوم غلامرضا براتی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا خاطر نشان کرد: ماموران ایست و بازرسی شهید رئیسیان در ورودی سمیرم در زمان کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون مشکوک شدند و اقدام به متوقف کردن آن کردند.
این مسئول انتظامی اظهار کرد: در بازرسی دقیق از این خودرو که حامل میوه بود، یک دستگاه اتاق خودروی پورشه بدون هر گونه مجوز قانونی کشف شد.
وی ارزش برآورد شده این اتاق خودرو را یک میلیارد و 500 میلیون ریال برشمرد و افزود: در این زمینه راننده دستگیر و به مراجع قضائی تحویل داده شد.
شهرستان سمیرم با افزون بر 10 هزار جمعیت در 160 کیلومتری جنوب اصفهان واقع شده است.
ت/7147/ 6022


وبلاگ «پورشه» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «××× سمیرم سرزمین هزار چشمه ×××» ندارد.