شبکه فشار متوسط ××× سمیرم سرزمین هزار چشمه ××× -


شبکه فشار متوسط

پست با عنوان «شبکه فشار متوسط» از وبلاگ «××× سمیرم سرزمین هزار چشمه ×××» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

کد خبر: 82085864 (5349509) | تاریخ خبر: 04/03/1395 | ساعت: 8:52|

بیشتر اعتبارات امور برق سمیرم برای توسعه شبکه فشار متوسط هزینه شد

سمیرم، اصفهان- ایرنا-  مدیر امور برق شهرستان سمیرم گفت: بیشترین اعتبارات امور برق این شهرستان در بخش توسعه شبکه فشار متوسط هزینه شده است.

                          عبدالرضا جهان نما روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: مجموع اعتبار سال گذشته امور برق سمیرم 46 میلیارد و 254 میلیون ریال بوده است.
به گفته وی احداث بیش از 20 کیلومتر شبکه فشار متوسط هوایی را هشت و نیم میلیارد ریال و همچنین نظارت بر اجرای 45 کیلومتر شبکه فشار متوسط به همراه نصب 50 ترانسفورماتور هوایی نیز 23 میلیارد ریال هزینه در بر داشته است.
وی خاطر نشان کرد: بخشی از این اعتبار از محل مشارکت های مردمی و طرح های اهدایی نیز شامل برق رسانی به چاه ها و پمپاژهای آب در بخش هایی از شهرستان بوده است.
به گفته جهان نما، 15 میلیارد ریال نیز به منظور ساخت ساختمان جدید اداره برق سمیرم هزینه شده بود که چندی قبل به دست استاندار اصفهان افتتاح شد.
مدیر امور برق سمیرم ادامه داد: تعویض 800 دستگاه انواع کنتور معیوب با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد و 300 میلیون ریال و احداث 14 کیلومتر شبکه فشار ضعیف هوایی با سه میلیارد ریال هزینه نیز در این مدت انجام شد.
وی تاکید کرد: در یکسال اخیر یک میلیارد و 800 میلیون ریال نیز به منظور نصب 500 دستگاه چراغ لاک پشتی در تعدادی از روستاهای بخش دناکوه سمیرم هزینه کردیم.
وی افزود : پست 230هزار کیلو ولت برای افزایش ولتاژ خطوط انتقال و فوق توزیع شهرستان ساخته می شود ، ساخت این پست که به تازگی آغاز شده سه سال طول می کشد و همه مناطق و روستاها از جمله پادنا، کمه، موروک و سمیرم را پوشش خواهد داد.
شهرستان سمیرم با افزون بر 100هزار جمعیت، 150 آبادی و روستا، چهار بخش مرکزی، وردشت، دناکوه و پادنا و چهار شهر در 160 کیلومتری جنوب اصفهان واقع شده است.
ت/7147/ 6022


وبلاگ «شبکه فشار متوسط» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «××× سمیرم سرزمین هزار چشمه ×××» ندارد.