گوشی نوکیا قاچاقی ××× سمیرم سرزمین هزار چشمه ××× -


گوشی نوکیا قاچاقی

پست با عنوان «گوشی نوکیا قاچاقی» از وبلاگ «××× سمیرم سرزمین هزار چشمه ×××» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.


کد خبر: 82107074 (5380570) | تاریخ خبر: 21/03/1395 | ساعت: 12:3|


 یک محموله گوشی قاچاق در سمیرم کشف و ضبط شد


سمیرم، اصفهان- ایرنا- فرمانده انتظامی سمیرم از کشف یک محموله گوشی قاچاق به ارزش چهار میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.


 


              سرهنگ دوم غلامرضا براتی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: ماموران مستقر در ایست و بازرسی شهید رئیسیان در ورودی شمال این شهر، به هنگام کنترل خودروهای ورودی به یک دستگاه سمند مشکوک و آن را متوقف کردند.
این مسوول انتظامی خاطر نشان کرد: 520 دستگاه گوشی لنزدار، یک هزار و 400 دستگاه گوشی ساده، یک هزار و 500 عدد شارژر همراه و تعداد سه هزار و 200 عدد انواع باطری نوکیا فاقد هر گونه مجوز گمرکی در این بازرسی کشف و ضبط شد.
سرهنگ دوم براتی با اشاره به ارزش ریالی این محموله قاچاق افزود: در این زمینه یک نفر قاچاقچی دستگیر و برای انجام مراحل قضایی به دادگستری تحویل داده شد.
شهرستان سمیرم در 160 کیلومتری جنوب اصفهان و در مسیر تردد استان های جنوبی کشور واقع شده است.
7147/ت/ 2093وبلاگ «گوشی نوکیا قاچاقی» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «××× سمیرم سرزمین هزار چشمه ×××» ندارد.