70هزار تن سیب از بین رفت! ××× سمیرم سرزمین هزار چشمه ××× -


70هزار تن سیب از بین رفت!

پست با عنوان «70هزار تن سیب از بین رفت!» از وبلاگ «××× سمیرم سرزمین هزار چشمه ×××» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.


کد خبر: 82107192 (5380722) | تاریخ خبر: 21/03/1395 | ساعت: 15:2|


             امام جمعه سمیرم خواستار نظارت بر واردات محصولات کشاورزی شد


سمیرم، اصفهان- ایرنا- امام جمعه سمیرم خواستار اعمال مدیریت و نظارت جدی بر واردات محصولات کشاورزی شد.


 


                    به گزارش ایرنا، حجت الاسلام حسین رجایی پور در خطبه های نماز جمعه این هفته سمیرم اظهار کرد: واردات انواع محصولاتی که مشابه آن در داخل کشور تولید شده، پذیرفتنی نیست . 
خطیب جمعه سمیرم تاکید کرد: مسئولان و دولتمردان باید با اقدام صحیح جلوی واردات بی رویه را بگیرند تا شاهد از بین رفتن دسترنج کشاورزان زحمت کش نباشیم.
حجت الاسلام رجایی پور با یادآوری مراجعات مردم به وی و درخواست رسیدگی به امور آنان، گفت: معیشت مردم سمیرم وابسته به تولید محصول سیب درختی و کشاورزی است و اگر در این بخش مدیریت صحیحی اعمال نشود، اثرش در زندگی و سر سفره مردم این شهرستان نمایان می شود.
وی در بخش دیگر خطبه های نماز جمعه سمیرم با اشاره به هفته محیط زیست و جهاد کشاورزی تصریح کرد: سلامت انسان به هوای پاک و آب سالم وابسته است.
امام جمعه سمیرم با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب همواره بر اهمیت محیط زیست تاکید کرده اند، افزود: در این بخش ، مسئولان باید کار و همت مضاعف انجام دهند تا مشکلات زیست محیطی کاهش یابد. 
خطیب جمعه سمیرم با تبریک ماه ضیافت الله و حضور مبلغان روحانی در شهرها و روستاهای مختلف شهرستان از مردم و جوانان خواست از وجود این عزیزان استفاده کنند.
حجت الاسلام رجایی پور افزود: استفاده از منبرها و کلاس های تفسیر و قرآن در این ماه مبارک و در مساجد باید در همه جای شهرستان جاری و ساری باشد.
وی در ادامه از شهروندان خواست حرمت ماه مبارک رمضان را حفظ و از تظاهر به روزه خواری در جامعه خودداری کنند. 
امام جمعه سمیرم از مسوولان خواست با تشکیل نشست شورای فرهنگ عمومی و امر به معروف ضمن برخورد با روزه خواران در ملاء عام، از این اقدام ضد دینی برخی افراد، جلوگیری کنند.
شهرستان سمیرم در 160 کیلومتری جنوب غربی اصفهان قرار دارد. 
ت/7147/ 2093وبلاگ «70هزار تن سیب از بین رفت!» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «××× سمیرم سرزمین هزار چشمه ×××» ندارد.