حریق در نورآباد قرمزی ××× سمیرم سرزمین هزار چشمه ××× -


حریق در نورآباد قرمزی

پست با عنوان «حریق در نورآباد قرمزی» از وبلاگ «××× سمیرم سرزمین هزار چشمه ×××» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.


د خبر: 82107712 (5381428) | تاریخ خبر: 22/03/1395 | ساعت: 9:22|


                                 دو خانه روستایی در بخش وردشت سمیرم درآتش سوخت


سمیرم، اصفهان- ایرنا- دو خانه درروستای نورآباد قرمزی از توابع بخش وردشت سمیرم به دلیل نشت گاز شهری و آتش سوزی ، ویران شد.


 


              به گزارش ایرنا، یک شاهد عینی شامگاه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: آتش به یکباره از دل زمین زبانه کشید و مشخص بود نشت گاز است که پس از شعله ور شدن، دو خانه را طعمه حریق کرد.
این شاهد عینی خاطر نشان کرد: این آتش سوزی خسارت جانی نداشت و با همکاری آتش نشانی، نیروی انتظامی، شرکت برق و گاز به طور کامل مهار شد.
وی خاطر نشان کرد: در این حادثه حتی با وجود همکاری مردم و دیگر ارگان ها، اعزام سریع ماشین آتش نشانی بخش وردشت و کمک گرفتن از آتش نشانی شهر سمیرم ، دو منزل مسکونی به طور کامل در آتش سوخت.
تصاویر حادثه نشان می دهد این دو منزل مسکونی در روستای نورآباد قرمزی درست در کنار ترانس اصلی برق واقع شده اند.
بخش وردشت از توابع شهرستان سمیرم در شمال این منطقه واقع شده و دربرگیرنده 30 روستایی است که عموم اهالی آن ترک قشقایی هستند .
شهرستان سمیرم در 160 کیلومتری جنوب اصفهان واقع شده است.
ت/7147/ 6022


 


 


 


 

انتهای پیام /*


وبلاگ «حریق در نورآباد قرمزی» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «××× سمیرم سرزمین هزار چشمه ×××» ندارد.