حكم شرعی عدم ایفای تعهدات موضوع گارانتی (خدمات پس از فروش) در مورد شركت های بازرگانی ادله اثبات دعوی - سعید صالح احمدی -


حكم شرعی عدم ایفای تعهدات موضوع گارانتی (خدمات پس از فروش) در مورد شركت های بازرگانی

پست با عنوان «حكم شرعی عدم ایفای تعهدات موضوع گارانتی (خدمات پس از فروش) در مورد شركت های بازرگانی» از وبلاگ «ادله اثبات دعوی - سعید صالح احمدی» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

بسمه تعالی
باسلام و عرض ادب خدمت عالم ربانی حضرت ایت الله مكارم شیرازی


احتراما حكم اكل سود ناشی از سرمایه گذاری بر شركتهای بازرگانی كه برخلاف تعهدات منصوص مندرج در قرارداد نخستین یا متمم ان منعقده با خریداران كالا و همچنین برخلاف عرف بازرگانی بین المللی، از انجام خدمات پس از فروش متعارف و اجرای توابع قراردادی استنكاف عملی میكنند چیست؟ به دیگر تعبیر، حكم عدم ایفای خدمات منصوص تحت تعهد اصلی و همچنین تبعی پس از فروش (عدم وفای به گارانتی) چیست؟
با تجدید احترام
ساعت ٠٧:٢٥ نوزدهم اردیبهشت ١٣٩٥پاسخ
سلام علیكم،
باید طبق قرارداد عمل شود و الا سود حاصل از آن جایز نیست.
ساعت ١١:٥١ نوزدهم اردیبهشت ١٣٩٥https://telegram.me/SaeidSalehAhmadi2020


وبلاگ «حكم شرعی عدم ایفای تعهدات موضوع گارانتی (خدمات پس از فروش) در مورد شركت های بازرگانی» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «ادله اثبات دعوی - سعید صالح احمدی» ندارد.