برگزاری همزمان 2 جنگ شادی در ملایر تراوش اندیشه -


برگزاری همزمان 2 جنگ شادی در ملایر

پست با عنوان «برگزاری همزمان 2 جنگ شادی در ملایر» از وبلاگ «تراوش اندیشه» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.


 


برگزاری همزمان 2 جنگ شادی در ملایر


   


 


رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر گفت: امسال برای نخستین‌بار در ملایر دو جنگ شادی پربار و فاخر، به مناسبت دهه مبارک فجر و 10 روز پیش از آغاز این ایام، به‌طور همزمان در ملایر اجرا و با استقبال گسترده مردم مواجه شدند.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه همدان، "غلامرضا جمالی‌زاده" شنبه 10 بهمن در جمع خبرنگاران، افزود: با وجود تنگناهای شدید مالی موجود در اداره ارشاد، تمام تلاش و سعی خودمان را کردیم که تمام گروه‌های هنری ملایر خودشان را برای این ایام آماده کنند و شرایط تمرین آنها را از ماه‌ها قبل فراهم کردیم و با ایجاد رقابت سالم بین گروه‌ها، پس از بازبینی‌های محتوایی، هنری و اخلاقی، در نهایت دو گروه را برای اجرای جنگ‌های پرمحتوا، جذاب و شاد انتخاب کردیم. 


وی با اشاره به اینکه آماده‌سازی این گروه‌ها با توجه به محدودیت‌های مالی موجود در ارشاد به خوبی مدیریت شد، گفت: برخی تصور می‌کردند که ملایر آمادگی و پذیرش اجرای دو جنگ شادی همزمان را ندارد و پیش‌بینی آنها این بود که حتی یک گروه نیز فقط می‌تواند مدارس را جذب کند اما با راهکارهایی که در اداره ارشاد، پی‌ریزی و اجرا کردیم، موفق شدیم زمینه اجرای این دو جنگ را فراهم کنیم.


رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر اظهار کرد: یکی از این گروه‌ها که توسط هنرمندان خوش‌ذوق و مطرح کشوری ملایر محمد قاسمی، مهدی حبیبی و پری بارانی مدیریت می‌شدند را به سالن سینمای فرهنگیان هدایت کردیم.


وی ادامه داد: این گروه با اجاره کردن آن و پرداخت هزینه سالن، ضمن اینکه به اجرای برنامه‌های بسیار خوب، شاد و غنی‌تر از سال‌های گذشته پرداخته، طی روزهای گذشته توانسته مخاطبان عمومی زیادی را هم جذب کند و علاوه تامین مالی گروه، به رونق سینمای فرهنگیان نیز افزوده است و این روند تا پایان دهه فجر ادامه خواهد داشت.


جمالی‌زاده با اشاره به اینکه گروه دیگر توسط کارگردان جوان، خوش‌ذوق و آتیه‌دار ملایری مهدی روزبهانی، مجموعه ارزنده‌ای را برای نخستین بار آماده کرده، گفت: این جنگ از 3 تا 16 بهمن در سالن مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد اجرا می‌شود.


وی خاطرنشان کرد: این جُنگ هم مورد استقبال خوب مردم ملایر قرار گرفته است و انتظار می‌رود در روزهای آینده همشهریان خوب ملایری بیش از گذشته از این جنگ استفاده کنند.


جمالی‌زاده علت اجرای این جنگ را تا 16 بهمن، برگزاری جشنواره ادبی سلام در روزهای بعدی در این سالن عنوان کرد و گفت: در صورت استقبال مردم و درخواست گروه، آمادگی ادامه آن را در سالن تئاتر مرکز آموزش هنر ملایر داریم.
خبرگزاری ایسنا
خبرنگار: 8119


http://hamedan.isna.ir/31230


وبلاگ «برگزاری همزمان 2 جنگ شادی در ملایر» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «تراوش اندیشه» ندارد.