درس‌گفتار انسان شناسی اسلامی از حسین سوزنچی راه تفکر -


درس‌گفتار انسان شناسی اسلامی از حسین سوزنچی

پست با عنوان «درس‌گفتار انسان شناسی اسلامی از حسین سوزنچی» از وبلاگ «راه تفکر» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

درس‌گفتار انسان شناسی اسلامی از دکتر حسین سوزنچیتوضیح دکتر حسین سوزنچی پیرامون درس‌گفتار انسان شناسی اسلامی : امسال (سال تحصیلی ۹۴-۹۵) سومین سالی است که تدریس درسی با عنوان انسان شناسی اسلامی را در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه باقرالعلوم (که اغلب دانشجویان دارای سابقه طلبگی می باشند) عهده دار شده ام. بحثهای آنتروپولوژی غربیها با اغلب بحثهایی که با عنوان انسان شناسی اسلامی نوشته شده بسیار تفاوت دارند و در این درسها می کوشم با پرهیز از گرته برداری و تقلید، نسبتی بین این دو حوزه برقرار کنم و از متنهای اسلامی، از کتاب هستی و هبوط (آقای پارسانیا) و رساله های انسان علامه طباطبایی بهره می برم.


 


درس‌گفتار انسان شناسی اسلامی از دکتر حسین سوزنچی (۱-۵)


 


درس‌گفتار انسان شناسی اسلامی از دکتر حسین سوزنچی (۶-۱۰)


 


درس‌گفتار انسان شناسی اسلامی از دکتر حسین سوزنچی (۱۱-۱۴)


 


وبلاگ «درس‌گفتار انسان شناسی اسلامی از حسین سوزنچی» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «راه تفکر» ندارد.