واژه نامه اصطلاحات پرکاربرد علوم انسانی در درسگفتارهای استاد مصطفی ملکیان راه تفکر -


واژه نامه اصطلاحات پرکاربرد علوم انسانی در درسگفتارهای استاد مصطفی ملکیان

پست با عنوان «واژه نامه اصطلاحات پرکاربرد علوم انسانی در درسگفتارهای استاد مصطفی ملکیان» از وبلاگ «راه تفکر» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

مهمترین ویژگی استاد ملکیان که بارها توسط خود ایشان هم مورد تاکید قرار گرفته است، بیان مفاهیم و نظریات دشوار به زبان ساده و قابل فهم برای مخاطبان است. در طول سالیانی که به طور مستقیم یا غیرمستقیم شاگرد ایشان بوده ام، بارها شاهد یا مخاطب این پزسش از سوی افراد مختلف بوده ام که استاد ملکیان از فلان واژه یا اصطلاح یا نظریه چه برداشت یا تعریفی دارند. به همین دلیل برآن شدم با مروری بر درسگفتارهای ایشان، واژه نامه ای مرکب از اصطلاحات پرکاربرد علوم انسانی تهیه کنم تا ضمن آنکه باری هر چند کوچک از دوش علاقمندان به یادگیری یا نقد اندیشه استاد ملکیان برمی­دارم ادای احترامی به ساحت این معلم فاضل و بزرگوار انجام داده باشم. لازم به ذکر است که این واژه نامه بر اساس درسگفتارهای منتشر شده تا نوروز ۱۳۹۴ تنظیم شده است.


با احترام                                         


مجید حیدری چروده- مشهد- خرداد ۱۳۹۵                


www.charvadeh.ir


https://telegram.me/Drcharvadeh


 


برای مشاهده‌ی واژه نامه اینجا کلیک کنید


وبلاگ «واژه نامه اصطلاحات پرکاربرد علوم انسانی در درسگفتارهای استاد مصطفی ملکیان» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «راه تفکر» ندارد.