مراسم بزرگداشت بیست و هفتمین سالگرد رحلت رهبر کبیر انقلاب اسلامی برگزارشد روابط عمومی اداره کل عشایری خراسان رضوی -


مراسم بزرگداشت بیست و هفتمین سالگرد رحلت رهبر کبیر انقلاب اسلامی برگزارشد

پست با عنوان «مراسم بزرگداشت بیست و هفتمین سالگرد رحلت رهبر کبیر انقلاب اسلامی برگزارشد» از وبلاگ «روابط عمومی اداره کل عشایری خراسان رضوی» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.


  مراسم بزرگداشت بیست و هفتمین سالگرد رحلت رهبر کبیر انقلاب اسلامی در محل نمازخانه اداره کل امور عشایر خراسان رضوی با حضور جمعی از کارکنان برگزارشد.


در این مراسم آقای مهندس باذلی ضمن گرامیداشت سالروز رحلت امام خمینی(ره) و نکوداشت شهدای پانزدهم خرداد سال 1342 به تبیین اندیشه های امام راحل درخصوص تقابل اسلام ناب محمدی (ص) با اسلام آمریکایی و اسلام ابوسفیانی و اسلام مرفهان بی درد پرداخت.
وبلاگ «مراسم بزرگداشت بیست و هفتمین سالگرد رحلت رهبر کبیر انقلاب اسلامی برگزارشد» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «روابط عمومی اداره کل عشایری خراسان رضوی» ندارد.