وقوع طوفان در مناطق عشایرنشین شارک شهرستان قوچان روابط عمومی اداره کل عشایری خراسان رضوی -


وقوع طوفان در مناطق عشایرنشین شارک شهرستان قوچان

پست با عنوان «وقوع طوفان در مناطق عشایرنشین شارک شهرستان قوچان» از وبلاگ «روابط عمومی اداره کل عشایری خراسان رضوی» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

قائم مقام سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 30 تن از ساکنان مناطق عشایر نشین روستای شارک شهرستان قوچان و انتقال 2 تن از مصدومان به مراکز درمانی خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، مرتضی سلیمی با اشاره به وقوع طوفان در شهرستان قوچان  استان خراسان رضوی، اظهارداشت: امدادگران جمعیت هلال احمر به 30 تن از ساکنان مناطق عشایر نشین روستای شارک امدادرسانی کرده اند.


وی ادامه داد: 2 تن از عشایران توسط عوامل امدادی به صورت سرپایی مداوا و 2 تن نیز به منظور ادامه روند درمان به مراکز درمانی منتقل شده اند.


به گفته قائم مقام سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر، 2 تیم 5 نفره متشکل از امدادگران جمعیت هلال احمر پوشش عملیات امدادرسانی به عشایران را بر عهده داشته اند.


وبلاگ «وقوع طوفان در مناطق عشایرنشین شارک شهرستان قوچان» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «روابط عمومی اداره کل عشایری خراسان رضوی» ندارد.