معاون اول قوه قضائیه سخنران مراسم 9 دی درشهر بادرود گودرز نیوز بادرود -


معاون اول قوه قضائیه سخنران مراسم 9 دی درشهر بادرود

پست با عنوان «معاون اول قوه قضائیه سخنران مراسم 9 دی درشهر بادرود» از وبلاگ «گودرز نیوز بادرود» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

 


معاون اول قوه قضائیه به مناسبت حماسه نهم دی ماه روز بصیرت با ولایت و میثاق با امت در جمع مردم بخش بادرود سخنرانی می کند


معاون اول قوه قضائیه سخنران 9 دی در بادرود.
معاون اول قوه قضائیه سخنران 9 دی در بادرود

 مراسم گرامیداشت حماسه نهم دی ماه" روز بصیرت با ولایت و میثاق با امت "با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین  محسنی اژه ای معاون اول قوه قضائیه و با حضور پرشور وانقلابی مردم ولایتمدار بخش بادرود پنج شنبه هفته جاری بعد از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء در حسینیه مرکز شهر بادرود برگزار می شود.
همچنین به مناسبت مراسم بزرگداشت حماسه نهم دی ماه، مراسمی یا حضور حجت الاسلام ابوالقاسم  علیزاده معاون سیاسی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه  ششم دی ماه در نطنز برگزار خواهد شد.


وبلاگ «معاون اول قوه قضائیه سخنران مراسم 9 دی درشهر بادرود» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «گودرز نیوز بادرود» ندارد.