سرمربی استقلال تهدید شد تا محترمانه کنار بکشد گودرز نیوز بادرود -


سرمربی استقلال تهدید شد تا محترمانه کنار بکشد

پست با عنوان «سرمربی استقلال تهدید شد تا محترمانه کنار بکشد» از وبلاگ «گودرز نیوز بادرود» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

هواداران در فضای مجازی؛ منتظر "حیا کن رها کن" باش!


 

نتایج و عملکرد استقلال در فصل جاری کم کم صدای هواداران این تیم را در آورد و حالا کار به تهدید سرمربی کشیده است.

علیرضا منصوریان سرمربی استقلال تهدید شد تا محترمانه کنار بکشد

به این مطلب امتیاز دهید

0% 100%


به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، پیش از شروع فصل و در حالی که پرویز مظلومی فصل چندان خوبی را سپری نکرده بود زمزمه های حضور علیرضا منصوریان باعث خوشحالی هواداران استقلال شد.


 


نتایج خوب علی منصور با نفت باعث شد استقلالی ها او را گزینه مناسبی برای تیم شان بدانند اما حالا کمی اوضاع تغییر کرده است. استقلال نه نتایج خوبی در فصل جاری گرفته و نه بازی های تاکتیکی و جذابی به نمایش می گذارد و حالا طرفداران این تیم نیز انتقادها از سرمربی جوان تیم شان را شروع کرده اند.


 


نداشتن تاکتیک، نتایج ضعیف، دریافت گل های متعدد، ضعف در بازی گرفتن از ستاره ها، اظهارات تنش زا، درگیری با مدیران باشگاه و از همه مهم تر نداشتن تجربه کافی برای هدایت تیم بزرگی چون استقلال از جمله دلایلی است که آبی ها برای حمله به منصوریان در فضای مجازی استفاده کرده اند.


 


سرمربی استقلال همچنین تهدید شده که اگر خودش محترمانه کنار نکشد به زودی با شعار معروف "حیا کن، رها کن" مواجه خواهد شد.


 


البته تجربه نشان داده که با چند نتیجه خوب، ورق دوباره بر می گردد و منصوریان هم هنوز می تواند امیدوار باشد که تیمش را دوباره از بحران خارج کند همانطور که برد در چند هفته متوالی محبوبیت او را نیز نسبت به ابتدای فصل به مراتب بیشتر کرد.


وبلاگ «سرمربی استقلال تهدید شد تا محترمانه کنار بکشد» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «گودرز نیوز بادرود» ندارد.