پشت پرده رایگان شدن ویزای تایلند +تصاویر گودرز نیوز بادرود -


پشت پرده رایگان شدن ویزای تایلند +تصاویر

پست با عنوان «پشت پرده رایگان شدن ویزای تایلند +تصاویر» از وبلاگ «گودرز نیوز بادرود» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

 


پس از اینکه «بومی بول آدولیادج» آخرین پادشاه تایلند در یکی از بیمارستان های شهر بانکوک در گذشت مقامات تایلند به مدت یک سال عزای عمومی در این کشور اعلام کردند و همین موضوع روی گردشگری این کشور اثر منفی گذاشت که از جمله این تاثیرات، کاهش حضور ایرانی ها در شهرهای آن بود.به گزارش صبحانه آنلاین، اما به نظر می رسد این ضربه اقتصادی و گردشگری مسئولان این کشور را به فکر انداخته تا برای ترغیب مسافران ایرانی جهت حضور در تایلند، آفرهایی را ارائه کنند که بر این اساس، طبق اعلام رسمی سفارت پادشاهی تایلند در ایران به همه آژانس های مسافرتی، مشوق هایی جهت سفر به این کشور اعلام شده است.

 طبق این بخشنامه، از تاریخ ۱ دسامبر ۲۰۱۶ برابر با ۱۱ آذرماه ۱۳۹۵ تا تاریخ ۲۸ فوریه ۲۰۱۷ برابر با ۱۰ اسفند ۱۳۹۵، تمامی ویزاهای توریستی یک بار ورود، رایگان و بدون پرداخت هزینه صادر می شود. به گزارش صبحانه، ویزای کشور پادشاهی تایلند به دو صورت عادی و فوری صادر می‌ شود. هزینه‌ ویزای عادی کمتر از ۴۰ یورو است و صدور ویزای عادی یک هفته و صدور ویزای فوری یک یا دو روز کاری زمان می‌ برد.


وبلاگ «پشت پرده رایگان شدن ویزای تایلند +تصاویر» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «گودرز نیوز بادرود» ندارد.