از مردم گیلان عذرخواهی می کنم/ صحبت های بنده در خصوص پوشش نامناسب مسافران بود گودرز نیوز بادرود -


از مردم گیلان عذرخواهی می کنم/ صحبت های بنده در خصوص پوشش نامناسب مسافران بود

پست با عنوان «از مردم گیلان عذرخواهی می کنم/ صحبت های بنده در خصوص پوشش نامناسب مسافران بود» از وبلاگ «گودرز نیوز بادرود» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

 طی تماس تلفنی حجت السلام رفیعی با کوچکی نژاد؛


از مردم گیلان عذرخواهی می کنم/ صحبت های بنده در خصوص پوشش نامناسب مسافران بود


وی علت ناراحتی مردم را بیان نادرست مطالب از سوی خود عنوان کرد و گفت: بنده به سبقه انقلابی و فداکاری ها و فرهنگ والای مردم این استان انقلابی و متدین واقفم لیکن به دلیل آنکه نتوانستم منظور خود را به درستی بیان کنم ناخواسته هموطنان عزیز گیلانی آزرده خاطر شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ۸دی، حجت الاسلام والمسلمین ناصر رفیعی طی تماس تلفنی با مهندس جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی از مردم گیلان عذرخواهی کرد. رفیعی با اشاره به صحبت های اخیر خود گفت: به هیچ عنوان قصد توهین به مردم ولایتمدار گیلان را نداشته ام.


وی علت ناراحتی مردم را بیان نادرست مطالب از سوی خود عنوان کرد و افزود : بنده به سبقه انقلابی و فداکاری ها و فرهنگ والای مردم این استان انقلابی و متدین واقفم لیکن به دلیل آنکه نتوانستم منظور خود را به درستی بیان کنم ناخواسته هموطنان عزیز گیلانی آزرده خاطر شدند.

 

حجت الاسلام رفیعی در ادامه افزود : از مردم فهیم گیلان رسما عذرخواهی می کنم و بار دیگر اعلام می کنم که صحبت های بنده در خصوص پوشش نامناسب مسافران بوده است.

 

جبار کوچکی نژاد نیز ضمن تاکید بر اهمیت مسائل فرهنگی از حجت الاسلام رفیعی به دلیل عذرخواهی از مردم گیلان تشکر کرد و گفت : احساس هم استانی هایم را درک می کنم و از آنها می خواهم بار دیگر با تکیه بر فرهنگ والای ایرانی اسلامی خود، در ماه مبارک رمضان بخشش را بر ادامه دادن به اعتراض ها ترجیح دهند.

 

نماینده مردم شریف رشت در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود : سخنانی که بیان شده بود به هیچ عنوان قابل دفاع نبود اما یقین دارم گیلانی ها بار دیگر پیشتاز بودن خود در مسائل فرهنگی و مذهبی را نشان خواهند داد و این بار با گذشت خود درس اخلاق را خواهند آموخت.


وبلاگ «از مردم گیلان عذرخواهی می کنم/ صحبت های بنده در خصوص پوشش نامناسب مسافران بود» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «گودرز نیوز بادرود» ندارد.