یک هفته تا ماه مبارک گل های استثنایی انزلی (پوررزّاز) -


یک هفته تا ماه مبارک

پست با عنوان «یک هفته تا ماه مبارک» از وبلاگ «گل های استثنایی انزلی (پوررزّاز)» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

بعضی روزا حس می کنی که خدای مهربون از همون اول صبح خوشحال و سر کیفه. گمونم امروزم یکی از همین روزا بود. 


 برای این که دیرم نشه و بتونم به سرویس برسم صبحونه رو خواستم مختصر برگزار کنم . یه لیوان شیر رو گذاشتم گرم بشه مدتش رو بیشتر گذاشتم غافل از این که پوسته ، روی شیر رو می گیره و بعد بووووووووممممممممم. درِ ماکرو محکم باز میشه و همه رو از خواب بیدار می کنه. خونسردی طی می کنم. همه جا رو تمیز می کنم. یه لیوان دیگه شیر می ریزم. از خیر گرم کردنش می گذرم. میام دستمو بشورم آرنجم برخورد می کنه لیوان با تمام محتویاتش سرازیر میشه تو سینک ظرفشویی. یه نگاهی به بالا می اندازم. خدا خوشکله رو دقیقاً می بینم که داره بهم نگاه می کنه و غش غش می خنده.چی می تونستم بگم؟ الا این که باشه خدا جون شما بخند  « ما هیچ ما نگاه » احتمالاً این یه پیش درآمده برای ماه مهمونیش و گرسنه موندن و از این حرفا...


 « ما هیچ ما نگاه » عنوان یکی از شعر های سهراب سپهریه. (  عنوان دفتر ششم )


وبلاگ «یک هفته تا ماه مبارک» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «گل های استثنایی انزلی (پوررزّاز)» ندارد.