چیلر CHILLER پکیج نوین تهویه -


چیلر CHILLER

پست با عنوان «چیلر CHILLER» از وبلاگ «پکیج نوین تهویه» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

 

شرکت
نوین تهویه با داشتن استادکاران با تجربه در زمینه نصب اجرا و تعمیرات انواع پکیج
های ایران رادیاتور ، بوتان ، آریستون ، ایساتیس ، هیتاچی ، لورچ ، ایمرگاس ،
آلزان ، فرولی و ... ، کولر گازی ، کولر آبی ، آبگرمکن دستگاه تصفیه آب آماده
ارائه خدمات نصب سرویس و تعمیرات به همشهریان محترم در اسرع وقت می باشد با تماس
شما عزیزان در سطح شهر در اسرع وقت در خدمتگذاری به شما عزیزان دین خود را ادا میکنیم
02166024406 - 09190276443 – 09215780925 - 09120872634http://packagenovintahvieh.ir/https://telegram.me/joinchat/DG8-lwht3hr26yP7gD8jFwچیلر یك سیستم تبرید است كه می تواند تراكمی یا جذبی باشد و برای تولید آب سرد به منظور اهداف تهویه مطبوع مورد استفاده قرار می گیرد. در ماشینهای مبرد تراكمی ،مقداری كار در Comperssor به داده می شود ،كمپرسور بخار مبرد را متراكم نموده و فشار و دمای آن افزایش می شود. مبرد در condenser حرارت دریافت كرده را به محیط پس داده و تقطیر می شود . مبرد مایع بعد از عبور از شیر انبساطExpantion Valve  وارد Evaporator  شده ودراثر ازدیاد حجم ،حرارت محیط اطراف را كسب می كند و در نتیجه هوای اطراف اواپراتور خنك می شود . اگر از یك مبدل پوسته لوله در اواپراتور استفاده شود می توان آب خنك برای سرمایش ساختمان استفاده نمود.


وبلاگ «چیلر CHILLER» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «پکیج نوین تهویه» ندارد.