گزارش تصویری: وداع باشکوه مردم خرم‌آباد با پیکر شهید مدافع حرم اشترینان 91 -


گزارش تصویری: وداع باشکوه مردم خرم‌آباد با پیکر شهید مدافع حرم

پست با عنوان «گزارش تصویری: وداع باشکوه مردم خرم‌آباد با پیکر شهید مدافع حرم» از وبلاگ «اشترینان 91» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

 


پیکر مطهر شهید والامقام سردار رضا رستمی‌مقدم (مدهنی) از شهدای مدافع حرم حضرت زینب (س) در خرم‌آباد تشییع شد.

به گزارش پایگاه خبری یافته، از ساعت 8 صبح امروز 19 خردادماه، آیین تشییع پیکر مطهر شهید والامقام سردار رضا رستمی‌مقدم (مدهنی) از شهدای مدافع حرم حضرت زینب (س) در خرم‌آباد برگزار شد.

مردم ولایت‌مدار و همیشه در صحنه خرم‌آباد در این مراسم معنوی و باشکوه با پیکر مطهر شهید رستمی‌مقدم (مدهنی) در مقابل معراج شهدا (پادگان امام حسین علیه‌السلام) تا میدان امام خمینی (ره) وداع  و سپس این شهید مدافع حرم را تا آرامستان سراب یاس خرم‌آباد تشییع و به خاک سپردند.

رستمی ‌قدم (مدهنی) هنگام وقت اذان مغرب 14 خردادماه زمانی که در کنار هم‌رزمانش در محل استراحت بودند، یک دستگاه نفربر به صورت انتحاری به ساختمان استراحتگاه آن‌ها حمله كرده و زمینه شهادت وی را رقم می‌زند. سردار مدهنی از جانبازان و فرماندهان جنگ تحمیلی بود.

این مراسم باشکوه با حضور امام جمعه و نماینده ولی‌فقیه، استاندار لرستان، "علی مویدی" قائم مقام لرستانی ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور، "محمد بیرانوندی" نماینده مردم خرم آباد و چگنی، "علی رستمیان" نماینده مردم سلسه و دلفان، فرماندار و شهردار خرم‌آباد، جمعی از مسوولان و مدیران اجرایی، خانواده معظم شهدا و ایثارگران و مردم متدین و انقلابی شهرستان خرم‌آباد برگزار شد.
گزارش تصویری: وداع مردم خرم‌آباد با پیکر شهید مدافع حرمگزارش تصویری: وداع مردم خرم‌آباد با پیکر شهید مدافع حرمگزارش تصویری: وداع مردم خرم‌آباد با پیکر شهید مدافع حرمگزارش تصویری: وداع مردم خرم‌آباد با پیکر شهید مدافع حرمگزارش تصویری: وداع مردم خرم‌آباد با پیکر شهید مدافع حرمگزارش تصویری: وداع مردم خرم‌آباد با پیکر شهید مدافع حرمگزارش تصویری: وداع مردم خرم‌آباد با پیکر شهید مدافع حرمگزارش تصویری: وداع مردم خرم‌آباد با پیکر شهید مدافع حرمگزارش تصویری: وداع مردم خرم‌آباد با پیکر شهید مدافع حرم

 


وبلاگ «گزارش تصویری: وداع باشکوه مردم خرم‌آباد با پیکر شهید مدافع حرم» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «اشترینان 91» ندارد.