اولویت اشتغال در معادن با اهالی شهرستان باشد ندای ورزقان و خاروانا -


اولویت اشتغال در معادن با اهالی شهرستان باشد

پست با عنوان «اولویت اشتغال در معادن با اهالی شهرستان باشد» از وبلاگ «ندای ورزقان و خاروانا» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

به گزارش آوای ورزقان، صابر تقویمی صبح امروز یکشنبه در بازدید از معدن طلای روستای اندریان در خصوص فرصت‌های شغلی ایجاد شده در معدن گفت: باید اولویت اشتغال در معادن شهرستان با اهالی روستاهای اطراف و مردم شهرستان باشد تا مردم نیز از از عواید  معادن موجود در روستاهای خود بهره مند شوند.

وی با تاکید بر کاهش آسیب‌های ناشی از معدن کاری بر محیط زیست و منابع طبیعی منطقه، تصریح کرد: سرمایه گذاران باید کار خود را با قوت ادامه داده و با جلوگیری از خام فروشی مواد معدنی زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی را فراهم نمایند.

سرپرست فرمانداری ورزقان افزود: باید معدن کاران و سرمایه گذاران بخش معدن در شهرستان ورزقان به مسائل شهرستان کمک نمایند.

۴


وبلاگ «اولویت اشتغال در معادن با اهالی شهرستان باشد» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «ندای ورزقان و خاروانا» ندارد.