احتمال قطع گاز شهرستان ورزقان از روز یکشنبه ۱۶ خرداد ماه به مدت ۴۸ ساعت ندای ورزقان و خاروانا -


احتمال قطع گاز شهرستان ورزقان از روز یکشنبه ۱۶ خرداد ماه به مدت ۴۸ ساعت

پست با عنوان «احتمال قطع گاز شهرستان ورزقان از روز یکشنبه ۱۶ خرداد ماه به مدت ۴۸ ساعت» از وبلاگ «ندای ورزقان و خاروانا» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

عباد پورداداش ظهر امروز شنبه در گفت‌و‌گو با خبرنگار پایگاه خبری آوای ورزقان، از احتمال قطع گاز شهرستان ورزقان از روز یکشنبه ۱۶ خرداد ماه به مدت ۴۸ ساعت خبر داد و افزود: به علت افزایش ظرفیت ایستگاه CGS شهرستان، گاز از ایستگاه قطع خواهد شد.

وی گفت: اطلاع رسانی‌های شرکت گاز برای قطع گاز به مدت ۴۸ ساعت برای روزهای یکشنبه و دوشنبه است ولی به دلیل اینکه گاز از ایستگاه قطع می‌شود و طول شبکه گاز شهرستان نسبتاً زیاد است احتمال قطعی گاز در شهرستان کاهش می‌یابد.

رئیس شرکت گاز شهرستان ورزقان تصریح کرد: در صورتی که تغییرات فنی ایستگاه، بر اساس شرایط پیش بینی شده پیش رود ظرف هفت یا هشت ساعت گاز ایستگاه مجدد وصل خواهد شد که در اینصورت احتمال قطعی گاز در شهرستان به حداقل کاهش می‌یابد.


وبلاگ «احتمال قطع گاز شهرستان ورزقان از روز یکشنبه ۱۶ خرداد ماه به مدت ۴۸ ساعت» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «ندای ورزقان و خاروانا» ندارد.