برخی از مدیران شهرداری با گستاخی تمام می‌گویند "من شورا نمی‌شناسم!" ندای ورزقان و خاروانا -


برخی از مدیران شهرداری با گستاخی تمام می‌گویند "من شورا نمی‌شناسم!"

پست با عنوان «برخی از مدیران شهرداری با گستاخی تمام می‌گویند "من شورا نمی‌شناسم!"» از وبلاگ «ندای ورزقان و خاروانا» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

برخی از مدیران شهرداری با گستاخی تمام می‌گویند

عضو شورای شهر تبریز؛

برخی از مدیران شهرداری با گستاخی تمام می‌گویند "من شورا نمی‌شناسم!"

فریدون بابایی اقدم از عدم پاسخگویی تعدادی از مدیران شهرداری به اعضاء شورا انتقاد کرد.

به گزارش آناج، فریدون بابایی اقدم در جلسه امروز شورای شهر تبریز با اشاره به حذف معاونت فرهنگی و اجتماعی از چارت سازمانی شهرداری تبریز، اظهار داشت: مسئولیت اجرای برنامه‌های در نظر گرفته شده برای تبریز 2018 به این معاونت سپرده شده است و با حذف آن مشکلاتی را در پیش رو خواهیم داشت، در چنین شرایطی لازم است تمام سازمان‌ها و مناطق 12 گانه شهرداری برنامه‌های خود را برای بررسی و تجمیع به شورا ارائه نمایند.

وی ادامه داد: برخی از مدیران گستاخ فکر می‌کنند اعضاء شورا بعد از مسایل پیش آمده دیگر قدرتی ندارند و می‌گویند: "من شورا نمی‌شناسم!"؛ هنگامی که شهروندان برای انجام امور جاری خود به شهرداری مراجعه می‌کنند بعضی از مدیران می‌گویند چون نامه از شورا آمده رسیدگی نمی‌کنیم.

رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورا با بیان اینکه تعدادی از اعضاء شورا بعد از دستگیری‌های اخیر فضا را برای موج سواری مناسب می‌بینند، ابراز کرد: آن دسته از همکارانی که درصدد مطرح کردن خود برای انتخابات دوره بعدی شورا هستند بهتر است در جلسه فوق العاده مسایل را مطرح و مورد بررسی قرار دهند چراکه اگر غیر از این باشد شاهد شورایی منفعل خواهیم بود.

وی در پایان از تشکیل ۲۰ جلسه از مهر ماه سال ۹۴ تاکنون در کمیسیون شهرسازی و معماری خبر داد.


وبلاگ «برخی از مدیران شهرداری با گستاخی تمام می‌گویند "من شورا نمی‌شناسم!"» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «ندای ورزقان و خاروانا» ندارد.